38 рибалок взяли участь у змаганнях з парного лову риби фідером на Буковині

pogliad.ua 14/09/2021 16:15

У період з 10 по 12 вересня 2021 року на Дністровському водосховищі в с. Кормань Дністровського району Чернівецької області відбулися змагання з парного лову риби фідером "Осінній марафон-2021", які проводила Вінницька обласна федерація рибного спорту, повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль.

Змагання проводилися відповідно до вимог Правил любительського і спортивного рибальства та Положення про проведення змагань з парного лову риби фідером "Осінній марафон-2021", затвердженого і погодженого в установленому порядку.

Представники Чернівецького рибоохоронного патруля були присутніми під час проведення даних змагань та здійснювали контроль за дотриманням спортсменами правил рибальства. Порушень даних правил учасниками не було зафіксовано.

У заході взяли участь 38 рибалок з Чернівецької, Львівської, Вінницької, Тернопільської та Івано-Франківської областей, які об’єдналися у 19 команд.

Так, за результатами змагань перемогу здобула команда "DOCENT&TROFEY" (м. Могилів-Подільський Вінницької області), друге місце посіла команда "Клює" (м. Івано-Франківськ), бронзу здобула команда "Зловив відпусти" (м. Львів).

Після завершення змагань переможців та призерів нагородили пам’ятними кубками, медалями та дипломами.