Долар28.11
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро33.17
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.44
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Свистун, Кобзарев, Дворянин, Кізима, Письменна балотуватимуться одразу у дві ради

dailylviv.com 16/09/2020 19:02

Виборчий округ №1 (Дрогобицький район у складі територій Бориславської міської громади, Дрогобицької міської громади, Меденицької селищної громади, Східницької селищної громади, Трускавецької міської громади)

Леся Татарська

Сергій Оленич

Надія Прокопович

Андрій Андрухів

Владислав Грицюта

Володимир Якимів

Оксана Проць

Андрій Паутинка

Микола Онисько

Оксана Костецька

Роман Наменакін

Виборчий округ №2 (Золочівський район у складі територій Бродівської міської громади, Буської міської громади, Заболотцівської сільської громади, Золочівської міської громади, Красненської селищної громади, Підкамінської селищної громади, Поморянської селищної громади)

Андрій Дудчак

Тарас Куйбіда

Роман Кушнір

Тетяна Бойко

Марія Худик

Галина Смирнова

Володимир Магера

Виборчий округ №3 (Львівський район у складі територій Бібрської міської громади, Великолюбінської селищної громади, Глинянської міської громади, Городоцької міської громади, Давидівської сільської громади, Добросинсько-Магерівської селищної громади, Жовківської міської громади, Жовтанецької сільської громади, Зимноводівської сільської громади, Кам’янка-Бузької міської громади, Комарнівської міської громади, Куликівської селищної громади, Мурованської сільської громади, Новояричівської селищної

Тарас Стефанишин

Наталя Мудрик

Уляна Самковська

Леся Буцяк

Роман Репета

Тарас Пелех

Наталія Матвійчук

Виборчий округ №4 (Львівський район у складі територій Львівської міської громади (Галицький район м. Львова, Залізничний район м. Львова, смт. Рудно; Шевченківський район м. Львова, смт. Брюховичі; с. Рясне-Руське, с. Підрясне; с. Зарудці, с. Зашків, с. Завадів, с. Гряда, с. Воля-Гомулецька, с. Збиранка, с. Малі Грибовичі, с. Великі Грибовичі, с. Ситихів, с. Малі Підліски, с. Малехів, м. Дубляни)

Інна Свистун

Олександр Кобзарев

Світлана Блінова

Оксана Сафінська

Тарас Баранецький

Леся Кобецька

Олександр Косолапов

Виборчий округ №5 (Львівський район у складі територій Львівської міської громади (Личаківський район м. Львова, м. Винники, с. Лисиничі, с. Підбірці; Сихівський район м. Львова, Франківський район м.Львова)

Парасковія Дворянин

Роман Кізима

Олег Василишин

Тетяна Письменна

Михайло Сидорович

Юрій Голуб

Оксана Чекайло

Виборчий округ №6 (Самбірський район у складі територій Бісковицької сільської громади, Боринської селищної громади, Добромильської міської громади, Новокалинівської міської громади, Ралівської сільської громади, Рудківської міської громади, Самбірської міської громади, Старосамбірської міської громади, Стрілківської сільської громади, Турківської міської громади, Хирівської міської громади)

Олег Француз

Оксана Фур

Андрій Жидик

Святослав Ухач

Марина Блажевська

Виборчий округ №7 (Стрийський район у складі територій Гніздичівської селищної громади, Грабовецько-Дулібівської сільської громади, Жидачівської міської громади, Журавненської селищної громади, Козівської сільської громади, Миколаївської міської громади, Моршинської міської громади, Новороздільської міської громади, Розвадівської сільської громади, Сколівської міської громади, Славської селищної громади, Стрийської міської громади, Тростянецької сільської громади, Ходорівської міської громади)

Василь Дейнега

Роман Зубик

Ірина Солтан

Володимир Басараб

Оксана Жук

Олег Мельник

Ірина Кобрин

Роман Яцикович

Виборчий округ №8 (Червоноградський район у складі територій Белзької міської громади, Великомостівської міської громади, Добротвірської селищної громади, Лопатинської селищної громади, Радехівської міської громади, Сокальської міської громади, Червоноградської міської громади)

Дмитро Фартушок

Сергій Кулаковський

Ольга Селецька

Ганна Наконечна

Стефанія Мединська

Ігор Карпів

Виборчий округ №9 (Яворівський район у складі територій Івано-Франківської селищної громади, Мостиської міської громади, Новояворівської міської громади, Судововишнянської міської громади, Шегинівської сільської громади, Яворівської міської громади)

Василь Рубай

Володимир Хархаліс

Іванна Попик

Ольга Созанська

Володимир Драбчук

Очолить список до міської ради від "Самопомочі" чинний міський голова Львова Андрій Садовий.За результатами опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 3-6 вересня 2020 року, серед силових відомств опитані найбільш схвально оцінили діяльність армії: 51% – задоволені, 32% – не задоволені.На з'їзді партії "Європейська Солідарність" дружину п'ятого президента Марину Порошенко висунули першим номером у списку політсили на виборах до Київської міської ради.Міністерство закордонних справ України просить Білорусь не пропускати паломників-хасидів на в'їзд до України.Як звільнити Львів від заторівОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину