Відкритий чемпіонат Львівської області з гірськолижного спорту зібрав понад 100 спортсменів

galinfo.com.ua 17/02/2021 11:41
15 лютого завершився Відкритий чемпіонат Львівської області з гірськолижного спорту серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Змагання відбувались у селищі міського типу Славьке на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки "Динамо".
girskolyznsport_2d3bd.jpg Фото Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА

Завітали на змагання понад 100 спортсменів-гірськолижників не тільки Львівщини, а й Києва та Закарпатської області. Нашу область на змаганнях представляли спортсмени Славської КДЮСШ, Спеціалізованої дитячо-юнацької школи з гірськолижного спорту ФСТ  «Динамо», спортивного клубу «Евеленч», Сколівської ДЮСШ та команда «Бориславська Сніжинка».

Чемпіони та призери змагань.

Слалом-гігант​ 14.02.2021​

​Жінки 2004 р.н. і старші​

1. місце    ВОЛЬСЬКА Аліса – м. Київ,ГК “Київ”​

2. місце     КИРИК Вікторія​ – Льв.обл.,Львів,СДЮШОР Львів, Динамо​

3. місце     ПАЦАГАН Ксенія – Льв.обл.,Славська КДЮСШ.​

Чоловіки 2004 р.н. і старші​

1. місце    КІРБАТОВ Ілля​ – м.Київ,КДЮСШ-15,Освіта​

2. місце    АЙБ Віталій​ ​– Зак.обл.,Ужгород,Україна, ШВСМ​

3. місце    ШАРУН Максим​ – Льв.обл.,Львів,СДЮШОР Львів,Динамо​

Юніорки 2000-2004 р.н. ​

1. місце ВОЛЬСЬКА Аліса – м.Київ, ГК “Київ”​

2. місце  КИРИК Вікторія – ​Льв.обл.,Львів,СДЮШОР Львів,Динамо​

3. місце  МАЦОЛА Анастасія – Зак.обл.,Ужгород,Спартак, ЦОП​

Юніори 2000-2004 р.н. ​

1. місце  КІРБАТОВ Ілля ​–​ м.Київ, КДЮСШ-15,Освіта​

2. місце  АЙБ Віталій – Зак.обл.,Ужгород,Україна, ШВСМ​

3. місце ШАРУН Максим​ –​ Льв.обл.,Львів,СДЮШОР Львів,Динамо​

Дівчата 2005-2006 р.н. ​

1. місце  ЦИБИК Крістіна ​– Зак.обл.,Ужгород,Україна, ШВСМ​

2. місце БОСАК Аліна​ –​ м.Київ, КДЮСШ-15,Освіта​

3. місце ВЕРГУН Таїсія – Льв.обл.,Львів,СДЮШОР Львів,Динамо​

Юнаки 2005-2006 р.н. ​

1. місце ГАШПАР Дмитро – ​Льв.обл,Славська КДЮСШ,Освіта​          

2. місце ВАСИЛЬЄВ Захар –​ Льв.обл.,Львів,МГО СОК Евеленч

3. ПАЦАГАН Олександр –​ Льв.обл., Славська КДЮСШ,Освіта​

Дівчата 2007-2008 р.н. ​

1. місце ШАРУН Олеся – Льв.обл.  ,СДЮШОР Львів,Динамо​

2. місце УЛИНЕЦЬ Ірина – Льв.обл.  ДЮСШ м.Сколе,Освіта​

3. місце КРЕМІНСЬКА Олеся –​ Льв.обл. ,Славська КДЮСШ,Освіта​

Юнаки 2007-2008 р.н. ​

1. місце БАРОВ Нікіта –​ ГК “Київ”​

2. місце ТЕЛІГА Владислав – Льв.обл.,  ДЮСШ м. Сколе, Освіта​

3. місце СВЕРДУН Дмитрій – Льв.обл.,Славська КДЮСШ,Освіта​

Дівчата 2009-2010 р.н. ​

1. місце САНИЧ Аніта​ –​ Зак.обл., Ясіняська СДЮСШОР​

2. місце МІЗУНСЬКА Катерина  –​ Льв.обл., Славська КДЮСШ, Освіта​

3. місце КОЧМАР Василина – ​Льв.обл., СДЮШОР Львів, Динамо​

Юнаки 2009-2010 р.н. ​

1. місце УФІМЦЕВ Олексій –​ Льв.обл., Львів,МГО СОК Евеленч​

2. місце ІВАНІВ Олександр – Льв.обл., Славська КДЮСШ, Освіта​

3. місце ОНАЦЬ Назар –​ Льв.обл., Славська КДЮСШ, Освіта​

Слалом 15.02.2021​​

Жінки 2004 р.н. і старші​

1. місце МАЦОЛА Анастасія​ –  ​Зак.обл.,Ужгород,Спартак, ЦОП​

2. місце  КИРИК Вікторія​ – Льв.обл., СДЮШОР Львів,Динамо​

3. місце ПАЦАГАН Ксенія​ –​Льв.обл., Славська КДЮСШ, Динамо​

Чоловіки 2004 р.н. і старші​

1. місце  КІРБАТОВ Ілля  – ​м. Київ,КДЮСШ-15,Освіта​

2. місце КУСЕНЬ Данило​ –  Льв.обл.,  Львів,Динамо​

3. місце ІВАНЧИШИН Андріан​ –​Льв.обл., СДЮШОР Львів,Динамо​

Юніорки 2000-2004 р.н. ​

1. місце МАЦОЛА Анастасія​ – ​Зак.обл.,Ужгород,Спартак, ЦОП​

2. місце КИРИК Вікторія​ – Льв.обл.,Львів,СДЮШОР Львів,Динамо​

3. місце ДОБОСЕВИЧ Юлія​ – Льв.обл., СДЮШОР Львів,Динамо​

Юніори 2000-2004 р.н. ​

1. місце КІРБАТОВ Ілля​ – м. Київ,КДЮСШ-15​

2. місце ШАРУН Максим​ – Льв.обл., СДЮШОР Львів, Динамо​

3. місце ФІЛІПОВ Олександр – Льв.обл., СДЮШОР Львів,Динамо​​

Дівчата 2005-2006 р.н. ​

1. місце ДЗИК Ангеліна – Льв.обл., ГК “Бориславська Сніжинка”​

2. місце ЦИБИК Крістіна – Зак.обл.,Ужгород,Україна, ШВСМ​

3. місце ВЕРГУН Таїсія – Льв.обл., СДЮШОР Львів,Динамо​

Юнаки 2005-2006 р.н. ​

1. місце ПАЦАГАН Олександр – Льв.обл., Славська КДЮСШ,Освіта​

2. місце ВАСИЛЬЄВ Захар – Льв.обл., Львів, МГО СОК Евеленч​

3. місце ВАТАГОВИЧ Святослав  –  Льв.обл., ДЮСШ м. Сколе, Освіта​

Дівчата 2007-2008 р.н. ​

1. місце ШАРУН Олеся​    –  Льв.обл.,  СДЮШОР Львів, Динамо​

2. місце УЛИНЕЦЬ Ірина​    –  Льв.обл.,  ДЮСШ м.Сколе, Освіта​

3. місце КРЕМІНСЬКА Олеся​ – Льв.обл., Славська КДЮСШ,Освіта​

Юнаки 2007-2008 р.н. ​

1. місце БАРОВ Нікіта​ – ГК “Київ”​

2. місце СВЕРДУН Дмитрій – Льв.обл.,Славська КДЮСШ, Освіта​

3. місце ТЕЛІГА Владислав​ – Льв.обл.,  ДЮСШ м.Сколе, Освіта​

Дівчата 2009-2010 р.н. ​

1. місце САНИЧ Аніта –  Зак.обл., Ясіняська СДЮСШОР​

2. місце МІЗУНСЬКА Катерина –  Льв.обл., Славська КДЮСШ,Освіта​

3. місце ХЕДИК Вікторія​ –  Льв.обл., Львів,МГО СОК Евеленч​

Юнаки 2009-2010 р.н. ​

1. місце УФІМЦЕВ Олексій –  Льв.обл., Львів,МГО СОК Евеленч​

2. місце ІВАНІВ Олександр –  Льв.обл., Славська КДЮСШ,Освіта​

3. місце КЕРНИЦЬКИЙ Нестор​ –  Льв.обл.,  СДЮШОР Львів,Динамо