“Ужгород” поступився тернопільській “Ниві”

mukachevo.net 21/09/2021 10:26

Протягом перших 20 хвилин гравці “Ужгорода” тричі опинялися на газоні, однак рефері не розцінював ці ситуації, як порушення правил, натомість навіть показав “жовту картку” Василю Пиняшку в одному з епізодів.

На 36 хвилині на хорошій ударній позиції був той таки Василь Пиняшко, однак пробити точно не вийшло. У 2 таймі другому перший гострий момент створили гості: на 49 хвилині дальній удар від Максима Проціва — вище. На 59 хвилині ще одна хороша нагода була у “Ниви”: з-за меж штрафної пробивав Ігор Гатала — Михайло Готра перевів на кутовий.

Через кілька хвилин кіпер “ужгородців” знову змушений був рятувати команду: зі стандарту пробивав Ігор Семенина. А на 68 хвилині Сергій Кисленко, тільки-но вийшовши на заміну, розібрався у штрафному майданчику — 0:1. На 71 хвилині “Нива” подвоїла перевагу в рахунку: дальній удар вдався Андрію Зіню — 0:2.

Заключні хвилини “Ужгород” не зміг нав’язати свою гру та створити бодай якусь небезпеку у воріт супернику. Тож, у підсумку, 0:2 — чергова поразка.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.